Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IDC Europe s.r.o.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11457240749 | aktuálnost: 20. 10. 2016

Místo výkonu práce:
Plazy č.p. 115
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: telefonicky: 732 863 178 (9-15 hod.), emailem: eva.vinohradnikova@jetty.eu nebo osobně (nám. Husovo 82, 282 01 Český Brod, úterý 9-14 hod.)

Náplň práce:
- čištění forem pro palubní desky
- vkládání komponentů do formy
- komunikace v týmu

Požadavek na uchazeče:
- dokončené SOU
- týmovou osobu
- řidičský průkaz skupiny B
- ochotu pracovat ve směnném provozu (směny jsou 8 hodinové; čas směn: ranní směna 06:00-14:00 hod, odpolední směna 14:00 - 22:00, noční směna 22:00 - 06:00 hod.), V případě, že zaměstnanec začíná týden noční směnou, vždy nastupuje v neděli ve 22:00 hod a svůj pracovní týden končí v pátek ráno v 06:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 10 000 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

IDC Europe s.r.o., Eva Vinohradníková, eva.vinohradnikova@jetty.eu, +420 732 863 178