Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PVC OKNA s.r.o.

Fakturanti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11166590725 | aktuálnost: 27. 7. 2016

z: 26.7.2016; požadavky: vzdělání nejlépe obchodního nebo technického směru s maturitou, praxe ve vystavování faktur a cenových nabídek výhodou, vysoké pracovní nasazení, kreativita, všeobecný přehled, schopnost operativního jednání a otevřené komunikace, pokročilá znalost práce na PC; popis práce: vystavování faktur, řešení pohledávek, tvorba cenových nabídekv programu Klaes - zaškolíme, zastupování na pobočkách, zajišťování drogistického zboží a obsluha pošty; nabídka: odpovídající platové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, firemní benefity; v případě zájmu zašlete životopis na výše uvedený email

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 14 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail