Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká geologická služba

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v geologických a příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10621070776 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Místo výkonu práce: Geologická č.p. 992/3, Hlubočepy, 152 00 Praha 52
Kontaktní osoba: Erban Vojtěch Mgr., tel.: 251 085 336, e-mail: vojtech.erban@geology.cz
Česká geologická služba přijme:
Výzkumného a vývojového vědeckého pracovníka/ci v geologických a příbuzných oborech - (pro laboratoř radiogenních izotopů)
Hledáme specialistu v oboru geochemie vyvřelých hornin a izotopové geochemie s excelentní angličtinou a nejméně 10 lety praxe v oboru.
Požadujeme:
Vzdělání Ph.D. v oboru geologických věd, praktickou zkušenost s laboratorní prací s vysokými nároky na čistotu a s kolonovou chromatografii (min. 3 roky), praktickou zkušenost s hmotnostní spektrometrií izotopů v geologických materiálech, schopnost rutinního měření na TIMS a MC-ICP-MS (min. 3 roky), schopnost samostatné práce s elektronovou mikrosondou, praxi v geochemii vyvřelých hornin min. 10 let (práce v terénu/expediční činnost, sběr dat, koordinace a kontrola analytických prací, interpretace dat, modelování petrogenetických procesů, pT modely), publikační aktivitu v odborných periodikách zahrnutých do "Web of Science" v požadovaném oboru, jazykové předpoklady: angličtina (C2), čeština (C2), němčina (B2), počítačové schopnosti (min. MS Office)
Pracovní náplň:
Práce na pozici samostatného vědeckého pracovníka/ce v Laboratoři radiogenních izotopů. V náplni práce bude: analytika radiogenních izotopů (Sr, Nd, Pb), rozvoj a zavádění nových analytických metod, interpretace geochemických dat vyvřelých hornin, příprava a zpracování vědeckých projektů v oblasti horninové geochemie, mezinárodní publikační a prezentační činnost
Benefity:
stravenky, jazykové kurzy, 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce, pružná pracovní doba

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Doktorské (vědecká výchova)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha