Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pro optimalizaci výrobního procesu (-kmnj-)

referenční číslo: 9A0FF085 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

· metodická činnost v oblasti racionalizace a tvorby norem
· vypracování podkladu a tvorba normativu a typových norem
· provádění měření a vypracování časových studií
· spoluúčast při optimalizaci technologie vedoucí ke zvyšování efektivnosti a produktivity práce
· zodpovědnost za kontrolu dosahovaných přínosů, využití norem spotřeby práce pro zvyšování ekonomiky zakázek a pro
zlepšování technologie výroby
· řízení koncepční a metodické práce v oblasti racionalizace a normování
· komplexní zpracování podkladu v oblasti nákladu a spotřeby práce pro cenovou kalkulaci vyráběných zakázek
· analýza a optimalizace výrobního procesu (strojní zařízení, pracovní síla)
· samostatné komplexní zpracování norem spotřeby času a práce ve výrobě

Požadujeme

· praxe ve výrobním procesu
· zkušenosti a znalosti metod optimalizace, racionalizace, normování a štíhlé výroby, neustálé zlepšování
· zkušenost s tvorbou technologických postupu ve výrobě v oboru slévárenství nebo strojírenství výhodou
· znalosti standardu ISO 9001 a 14001
· znalost práce s výkresovou dokumentací
· uživatelská znalost práce na PC, Power Point, MS Office (Excel, Word, Outlook)
· komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
· komunikační a vyjednávací dovednosti na dobré úrovni
· logické a technické myšlení a analytické schopnosti
· aktivní přístup k novým systémům a technologiím
· časovou flexibilitu a orientace na výsledek

Nabízíme

· možnost seberealizace a kariérního růstu
· motivující pracovní ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům
· široké spektrum zaměstnaneckých výhod a benefitů
· práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Místo pracoviště: okr. Nový Jičín

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita