Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PILART s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11356880766 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Jsme dynamickou a stabilní společností působící na českém i mezinárodním trhu již od roku 2003 v oblasti dřevoobráběcích strojů, kovoobráběcích strojů a přidruženého sortimentu. Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici správce zákaznického servisu reklamací výše uvedených oblastí a zároveň skladník, řidič VZV, příjem a expedice zboží a logistiky.
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní odpovědnost za management logistiky, dopravu, zákaznický servis reklamací, sklad, řízení a kontrola chodu skladu, příjem a kontrola zboží a zajištění správného naskladnění a vyskladnění, zodpovědnost za udržování pořádku ve skladových prostorech a manipulace s VZV, provádění pravidelných inventur skladů, kompletní správa záručního a pozáručního servisu.
POŽADAVKY: vyučení nebo SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, pečlivost, důslednost, samostatnost, iniciativní osobnost, týmovost, poctivost, ochotu převzít odpovědnost, dobré organizační schopnosti, produktivitu a spolehlivost, zkušenosti s VZV, zkušenosti s prací ve skladu, uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) (+ účetní program Pohoda výhodou).
NABÍZÍME: nástup IHNED, práci pro výjimečného zaměstnavatele - stabilní zázemí, odpovídající mzdové ohodnocení, slevy na firemní produkty, zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti, moderní prostředí a příjemný kolektiv, možnost profesního rozvoje společně s firmou.
Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete svůj profesní životopis na emailovou adresu: kosakova@pilart.cz, prace@pilart.cz
Tato pracovní nabídka by mohla zaujmout také uchazeče, kteří hledají práci jako logistik, skladník, manipulátor s VZV, asistent servisu apod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha