Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior účetní s plynulým NJ

referenční číslo: 6195 | aktuálnost: 3. 10. 2016

Máte dostudovanou alespoň střední školu ekonomického směru? Nikdy jste nepracovali, nebo jsou Vaše pracovní zkušenosti jen malé? Mluvíte plynule německy a máte základní znalost anglického jazyka?
Zareagujte na tuto nabídku a přidejte k tomu ještě svůj životopis
Právě hledáme kandidáta pro celosvětově úspěšnou nadnárodní společnost na pozici:

JUNIOR ÚČETNÍ s PLYNULÝM NJ

Náplň práce

  • komunikace se zahraničními klienty
  • zodpovědnost za svěřenou účetní agendu
  • vypracování závěrek
  • poskytování transakčních služeb zákazníkům v souladu s předpisy
  • účast na interních kontrolách, její pravidelná revize
  • administrativní úkoly
  • zpracování podkladů pro auditory ze stran klienta
  • účast na inovacích s cílem zvýšit a zefektivnit poskytované služby, jejich následná implementace

Požadujeme:

  • německý jazyk na velmi pokročilé úrovni, anglický jazyk minimálně základní znalost
  • SŠ – ekonomický směr velkou výhodou
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • ekonomická znalost, znalost účetnictví velkou výhodou
  • proaktivní přístup k zákazníkům, ochotu pomáhat při řešení nestandartních případů, schopnost
  • spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, týmového ducha, schopnost čelit stresu

Nabízíme:

  • atraktivní platové podmínky
  • zázemí a stabilitu mezinárodní společnosti
  • školení a vzdělávání
  • velká nabídka zaměstnaneckých výhod
  • příležitost k seberealizaci, osobnímu a profesnímu růstu
  • atraktivní lokalita pracoviště
  • místo výkonu práce: Praha

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha