Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Jobstart s.r.o.

Montér metalických kabelů - Východní Čechy

referenční číslo: 4286 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Pro našeho významného klienta působícího v telekomunikacích hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Montér metalických sdělovacích kabelů pro Východní Čechy

Místo pracoviště: Opatovice na Labem

Pracovní náplň:

• montáž, servis a údržba metalických a optických kabelů a rozvaděčů

Požadavky:

• SOU či SŠ vzdělání v oboru telekomunikací nebo elektro
• trestní bezúhonnost, časová flexibilita
• osvědčený dle vyhl. 50/78 Sb, řidičský průkaz skupiny B
• samostatný aktivní přístup k práci, spolehlivost, schopnost týmové práce
• praxe v oboru telekomunikací nebo elektro

Nabídka:

• Zaměstnání na PLNÝ pracovní poměr
• Odpovídající ohodnocení
• Práci ve stabilní firmě s dlouholetým působením a významným postavením na trhu
• Nástup možný ihned

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Telekomunikace

Specializace: kabelář, konstruktér

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha