Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Stavební bytové družstvo Vsetín

Odborní účetní finanční a investiční

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11133670768 | aktuálnost: 20. 7. 2016

FINANČNÍ ÚČETNÍ
Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání nejlépe ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví, základní orientace v oblasti DPH, znalost práce s MS Office (Word, Excel), zkušenosti z oblasti zpracování nájemného výhodou, bezúhonnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost.
Náplň práce: kompletní zpracování účetnictví společenství vlastníků jednotek. Zodpovědnost za účtování, bankovní operace, zpracování daňového přiznání, závěrkové práce, účetní závěrku. Součástí práce je jednání s úřady a bankou, jednání se zástupci společenství vlastníků jednotek.
Vedení spisové agendy a archívu ekonomického úseku. Zpracování přiznání k dani z přidané hodnoty a související agendy.
Nabízíme: možnost prodloužení doby určité, perspektivní práce a zázemí v prosperující společnosti, příjemné prostředí, odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy.
První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem na: holeksova@sbdvsetin.cz nebo poštou na výše uvedenou adresu. Termín výběrového řízení bude sdělen.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail