Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr v automotive

referenční číslo: 11181 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Pracujete jako mistr či vedoucí úseku výroby ve směnném provoze a nezaleknete se i vedení většího kolektivu čítajícího nad 40 operátorů?

Pokud máte navíc praxi v oblasti automotive či je pro Vás tato oblast z hlediska neustále přibývajících zakázek a růstu sektoru atraktivní, stačí zaslat strukturovaný životopis na pozici:

MISTR v AUTOMOTIVE (27.000 – 37.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení kolektivu operátorek a operátorů výroby (cca 60 zaměstnanců, 3směnný provoz)
  • Plánováním směn a priorit ve výrobě v kooperaci s ostatními odděleními
  • Zaškolování nových zaměstnanců a dohled nad bezpečností práce
  • Motivace a hodnocení zaměstnanců s cílem zefektivnit proces výroby

Požadujeme:

  • Zkušenost z podobné pozice z výrobní firmy
  • Praxe s vedením kolektivu o minimálně 40 lidech
  • Praxe v oblasti automotive a jazyková výbava výhodou
  • Proaktivní přístup, ochota vyhledávat a řešit nedostatky ve výrobě
  • Schopnost organizovat a motivovat spolupracovníky

Nabízíme:

  • K fixní mzdě motivační bonusy dle dosažených výsledků
  • Dotované stravování
  • Bohatá firemní kultura – firemní večírky, sportovní akce, firemní den
  • Jazykové kurzy a další benefity pro zaměstnance
  • Lokalitou pracoviště je Zlínský kraj

Mzda: 27 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha