Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Městská nemocnice Hořice

Hlavní sestry v oblasti zdravotnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11090620713 | aktuálnost: 12. 7. 2016

HLAVNÍ SESTRA - Městská nemocnice Hořice.
V případě zájmu zašlete písemnou přihlásku NEJPOZDĚJI DO 19.8.2016 DO 12.00 HOD poštou na adresu Městská nemocnice Hořice, Riegrova 655. 508 01 Hořice. Na obálku poznamenejte: "výběrové řízení - hlavní sestra".

Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis, ověřené kopie dokladů o získané odborné způsobilosti k výkonu povolání dle zákoa 96/2004 Sb., osobní cíle v práci hlavní sestry v horizontu 5 let, v bodech max. jedna stránka A4, výpis z restříku trestů ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s osobními údaji v rámci výběrového řízení dle zákona č. 101/2000 Sb.

Požadujeme ÚSO nebo VŠ vzdělání v oboru ošetřovatelství, odborná způsobilost k výkonu povolání bez odborného dohledu, min. 5 let praxe ve vedoucí funkci, velmi dobré organizační, řídící a manažerské, schopnosti, znalost legislativy ve zdravotní a soc. sféře, samostatnost a vysoké pracovní nasazení, zkušenost s akreditačním procesem a řízením kvality péče výhodou, morální a občanská bezúhonnost.
Nabízíme předpokládané datum nástupu nejpozději 1.11.2016, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na stravování.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail