Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista obchodu pro IT produkty

referenční číslo: 10545 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Je Vaše obchodní praxe zaměřena na informační technologie? Jste komunikativní a máte tah na branku? Pak hledáme právě Vás

Úspěšná česká společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALISTA OBCHODU pro IT PRODUKTY

Náplň práce

  • péče o stávající klienty
  • odpovědnost za výsledky
  • příprava nabídek a zpracování objednávek
  • správa běžné obchodní agendy a reporting
  • akvizice nových zákazníků, výběrová řízení

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • min. 2 roky obchodní praxe
  • všeobecný přehled v oblasti IT
  • ŘP sk. B
  • orientaci na výsledek a vysoké pracovní nasazení
  • výborné komunikační schopnosti, samostatnost

Nabízíme:

  • vynikající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon, notebook
  • služební vůz
  • příjemné pracovní prostřední
  • nástup možný ihned
  • kancelářské zázemí v Brně

Mzda: 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha