Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Operátor CNC strojů - až 19.000 Kč/měs.

referenční číslo: 7849 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu hledáme uchazeče na pozici obsluha CNC a pálicích strojů. Náplní práce je obsluha pálicích strojů, pálení tvarových výpalků na CNC pálícím automatu. Práce probíhá v třísměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00). Nástupní základní mzda je 17.500 Kč, po zaučení navýšení. Při kvalitně odvedené práci náleží pracovníkovi také variabilní složka 10 % z průměrné mzdy. Svou povahou je práce vhodná spíše pro muže. Platný svářečský nebo paličský průkaz výhodou. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- ochotu pracovat na třísměnný provoz
- spolehlivost, pracovitost, manuální zručnost
- výhodou je výuční list v příbuzném oboru, stejně jako zkušenosti na pálicích strojích

Nabízíme:

- nástupní mzdu 17.500 Kč variabilní složka mzdy až 10 %
- dlouhodobou spolupráci
- stravenky i během zkušební doby za každý odpracovaný den
- práci na hlavní pracovní poměr
- práci ve stabilní společnosti

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail