Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Joppa Logistics s.r.o.

Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11476880727 | aktuálnost: 24. 9. 2016

Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání, praxi v oboru výhodou, orientaci v oblasti dopravy, řidičský průkaz sk.
B, znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, PowerPoint), znalost programů Pohoda, RAAL výhodou, znalost AJ nebo NJ výhodou, časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu, příjemné a sebejisté vystupování, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat pod tlakem, odhodlanost, komunikativnost a obchodní zkušenost (obchodní duch) podmínkou.

Stěžejní náplň práce:
zabezpečení mezinárodní a vnitrostátní dopravy, aktivní budování dobrých vztahů s
klienty, samostatné zpracování nabídek na dopravu, komunikace s řidiči, vypracovávání objednávek a administrativa s nimi spojená, sledování vytíženosti dopravní techniky.

Nabízíme:
Zázemí ve stabilní a expandující české společnosti, kreativní a perspektivní práci, motivující
finanční ohodnocení na základě produktivity vlastní práce, možnost profesionálního růstu, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody.
Minimální výše hrubé mzdy je 20.000,- Kč (výše mzdy závisí na délce praxe a také na výkonu daného pracovníka).

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha