Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pramet Tools, s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11135330729 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Náplň práce:
• zpracování objednávek a poptávek
• denní komunikace se zákazníky
• vyřizování objednávek, poptávek, dodávek
• poskytování základních technicko-obchodních informací zákazníkům
• sledování dodržování úvěrových pravidel
• komunikace potřeb zákazníka s logistikou a výrobou a jinými útvary

Požadavky:
• SŠ ekonomického zaměření
• znalost sortimentu Dormer Pramet výhodou
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• uživatelská znalost PC - MS Office
• znalost prostředí SAP výhodou
• samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti
• ochota spolupracovat a vzdělávat se

Nabízíme:
• samostatnou a tvůrčí práci se zázemím prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti
• kontakty a spolupráci se zahraničními kolegy
• technické vybavení a zaškolení
• možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj
• benefity v souladu s podnikovými pravidly

Místo výkonu práce: Šumperk
Nástup: 1. září 2016
Pracovní smlouva: na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha