Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior nákupčí

referenční číslo: 11733 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Jste dynamická osobnost s orientací na výsledek? Máte zkušenost v oblasti prodeje nebo nákupu potravin podléhající rychlé zkáze? Hovoříte anglicky? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Mezinárodní společnost rozšiřuje svůj obchodní tým o pozici SENIOR NÁKUPČÍ.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za nákup konkrétní komodity
  • Organizace dopravy
  • Vyjednávání s dodavateli
  • Pravidelná komunikace s prodejci a dalšími členy oddělení
  • Vytváření reportů

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (denní jednání s dodavateli v zahraničí)
  • Zkušenost s prodejem rychloobrátkového zboží
  • Aktivní a samostatnou osobnost
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost dalšího jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí společnosti, která je lídrem na trhu ve svém oboru
  • Moderní pracovní prostředí
  • Fixní platové ohodnocení + bonusy z obratu
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Závodní stravování
  • Zázemí kanceláře v Brně

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha