Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Měřící technik  - automobilový průmysl #7401541 (Mladá Boleslav, ČR)

referenční číslo: 7401541 | aktuálnost: 16. 11. 2016

hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti poskytování služeb pro automobilový průmysl výbornou osobnost na pozici:

MĚŘÍCÍ TECHNIK  - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Popis pozice / Náplň práce:

Zajištění a koordinace zkoušek v oblasti automobilových komponentů

Samostatná příprava zkoušky

Zpracování výsledků a analýza výsledku zkoušky

Práce s měřící technikou

Hledání nových přístupů a řešení

Jednání s dodavateli, vyhodnocování výstupů ze zkoušek

Sledován legislativy

Náš klient požaduje:

VŠ vzdělání elektrotechnického směru, kybernetika, měřící technika

Znalosti základů problematiky měření - problematika radiotechnických měření, používání norem a předpisů, zpracování výsledků na PC

Vhodné i pro absolventy FEL ČVUT

AJ - komunikativní úroveň

Vyhláška č. 50/1978 Sb. min. §5 - výhodou

Silně samostatnou, přirozenou osobnost s lidským přístupem

Proaktivní osobnost zaměřenou na inovace v rámci své divize

Schopnost rychle porozumět problematice

Zájem o automobilové odvětví

Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Náš klient nabízí:

Atraktivní a různorodé zaměstnání v oblasti služeb pro automobilový průmysl

Bonusy a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

Flexibilní pracovní dobu, možnost organizovat si čas dle svých potřeb

Velkou míru autonomie

Možnost dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte Kláru Štindlovou na adrese telefonním čísle: 777 808 814.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha