Typ nabídky

Minimální mzda

Měřící technik  - automobilový průmysl #7401541 (Mladá Boleslav, ČR)

referenční číslo: 7401541 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti poskytování služeb pro automobilový průmysl výbornou osobnost na pozici:

MĚŘÍCÍ TECHNIK  - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Popis pozice / Náplň práce:

Zajištění a koordinace zkoušek v oblasti automobilových komponentů
Samostatná příprava zkoušky
Zpracování výsledků a analýza výsledku zkoušky
Práce s měřící technikou
Hledání nových přístupů a řešení
Jednání s dodavateli, vyhodnocování výstupů ze zkoušek
Sledován legislativy

Náš klient požaduje:
VŠ vzdělání elektrotechnického směru, kybernetika, měřící technika
Znalosti základů problematiky měření - problematika radiotechnických měření, používání norem a předpisů, zpracování výsledků na PC
Vhodné i pro absolventy FEL ČVUT
AJ - komunikativní úroveň
Vyhláška č. 50/1978 Sb. min. §5 - výhodou
Silně samostatnou, přirozenou osobnost s lidským přístupem
Proaktivní osobnost zaměřenou na inovace v rámci své divize
Schopnost rychle porozumět problematice
Zájem o automobilové odvětví
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Náš klient nabízí:
Atraktivní a různorodé zaměstnání v oblasti služeb pro automobilový průmysl
Bonusy a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
Flexibilní pracovní dobu, možnost organizovat si čas dle svých potřeb
Velkou míru autonomie
Možnost dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte Kláru Štindlovou na adrese telefonním čísle: 777 808 814.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní