Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

J-T Leasing, s.r.o.

Pracovníci v oblasti prodeje

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11458490788 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Pracoviště: Nová 1132/1, 696 01 Rohatec. Náplň práce: prodej vozů, vedení aktuální databáze zákazníků a zájemců, příprava potřebných podkladů pro klienty, inzerce vozidel, péče o prodejní vozy, předávání vozidel klientům s odborným výkladem. Požadujeme: ŘP sk. B - dobrý, zkušený řidič/ka, obchodní dovednosti, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, uživatelskou znalost práce na PC, pozitivní vztah a zájem o automobilovou techniku, odbornou a technickou znalost, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, motivační provizní systém, nástup možný ihned. Kontakt na tel. 776 636 406 dennně od 9:00 do 15:00 hod nebo na mail: konecna.lenka@seznam.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 12 100 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail