Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Pokladní - dlouhodobá brigáda s volbou směn - 95 Kč/hod.

referenční číslo: 5269 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Pro známý hypermarket ve Velké Bystřici hledáme brigádníky/brigádnice a na pozici "Pokladní". Velkou výhodou této brigády je možnost domluvy směn - práce se tak plně přizpůsobí Vašim časovým možnostem. Nabízíme dlouhodobou brigádu ve stále se vyvíjejícím prostředí obchodu. Brigáda je vhodná pro všechny komunikativní uchazeče, kteří se nebojí práce s lidmi. Nejenom, že si vyděláte 95 Kč/hod., ale také získáte velmi ceněnou praxi Místo výkonu práce: Velká Bystřice. Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- čistý rejstřík trestů, platný potravinářský průkaz
- spolehlivost a přesnost

Nabízíme:

- mzdu 95 Kč/hod.
- příjemné pracovní prostředí
- rozmanitou práci ve známém supermarketu
- smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
- možnost dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: Velká Bystřice

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail