Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Randstad s.r.o.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9856910790 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Kontrolor/ka kvality
Pracovní náplň:

  • vizuální kontrola automobilových dílů, kontrola poškození, poškrábání
  • kontrola zda jsou komponenty v pořádku
  • přebalování dílů
  • měření dílů měřícími přístroji
  • zadávání zkontrolovaných dat do počítače

Profil ideálního kandidáta:

  • zkušenosti s kontrolou kvality nebo prací operátora výroby PODMÍNKOU
  • zkušenosti v automotive výhodou
  • dobrý zrak, spolehlivost,
  • ochota pracovat v 3 a 4 směnném provozu

Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení.

Hlásit se telefonicky, nebo emailem, nebo osobně na adrese: Randstad s.r.o., Soukenné nám.115/6, 46001 Liberec

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 95 - 105 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Randstad s.r.o., Michaela Budská, michaela.budska@randstad.cz, +420 602 360 871