Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobstart s.r.o.

Pro našeho klienta, stavební firmu v oblasti rekonstrukce střešních nástaveb, hledáme kandidáta na pozici STAVBYVEDOUCÍ.

Stavbyvedoucí

referenční číslo: 4160 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Náplň práce:

- zodpovědnost za danou stavbu (Praha a okolí)
- zadávání a kontrola provedených stavebních prací
- dohled nad kvalitou a harmonogramem prací
- zodpovědnost za dodržení stanovených termínů
- kontrola objednávek a dodávek
- kontrola projektové dokumentace
- komunikace v rámci týmu i s klientem

Požadavky:

- SŠ stavebního směru
- praktické zkušenosti v oboru
- časová flexibilita
- spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

- trvalé zaměstnání u stabilní české společnosti
- motivující nástupní plat a provize z realizovaných zakázek
- odpovědnou a perspektivní práci v přátelském kolektivu
- nástup nejlépe ihned

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis spolu s Vašimi kontaktními údaji.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha