Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ACO Industries Tábor s.r.o.

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11300720773 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Náplň práce: Zajišťovat činnosti spojené s výrobními procesy a standardy, Obsluha jednoúčelového výrobního zařízení a forem, Práce s pomocnou jeřábovou dráhou pro zakládání forem do výrobního zařízení, Montáž a kompletace výrobků s ručním nářadím, Vedení evidence odvedené práce, Periodická kontrola výrobků běžnými měřícími prostředky, Balení, paletizace a příprava výrobků pro expedici, Manipulační práce paletovým vozíkem
Požadavky: Střední vzdělání s výučním listem, Manuální zručnost, Odbornost elektro vyhláška 50 § 6 ,případně zkušenosti ze strojní údržby výhodou - ne podmínkou
Poskytujeme: mzdu složenou z pevné a prémiové části, kterou může pracovník ovlivnit svými výsledky; podporu ve vzdělávání, další standardní benefity (5 týdnů dovolené, stravování …); motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností, zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy.
kontakt e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 17 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail