Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Obchodník - junior / senior - Praha, 30 000 Kč + automobil

referenční číslo: 988A6B3B | aktuálnost: 1. 12. 2016

Profil firmy:
Náš klient realizuje, spolu se svými partnery v ČR, velmi zajímavé projekty, zaměřené na stávající a novou klientelu těchto partnerů.

V rámci těchto projektů hledáme šikovné spolupracovníky - muže a ženy, na pozice poradců / konzultantů.

Pracovní pozice je vhodná jak pro kandidáty s praxí, tak i pro aktivní a komunikativní kandidáty bez praxe, absolventy apod.

Místem výkonu práce je region Prahy, se sídlem kanceláře v centru Prahy.

Náplň práce:
- jednání se stávajícími a novými klienty, poradenství, konzultace
- realizace schůzek s klienty
- jednoduchá administrativa, reporting

Kandidáti NEBUDOU provádět žádný telemarketing, ani podomní prodej

Schůzky máte předem sjednány prostřednictvím firemního callcentra.

Dopoledne se v kanceláři řeší administrava a příprava na schůzky, odpoledne se schůzky realizují.

Požadujeme:
- min. SOU / SŠ vzdělání
- slušné a reprezentativní vystupování
- dobré komunikační schopnosti
- časovou flexibilitu
- schopnost rychlé orientace v novinkách a změnách, ochotu učit se a cestovat za klienty
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Nabízíme:
- práci v příjemném a přátelském pracovním týmu, zázemí zkušených odborníků, kancelář v centru Prahy
- velice zajímavé finanční ohodnocení - v závislosti na objemu vykonané práce - cca + - 30 000 Kč
- služební automobil i k soukromým účelům
- mobil, vzdělávání, časté soutěže o ceny - elektronika, dovolené apod.
- intenzivní telemarketingovou podpora ve formě sjednávání schůzek
- profesní podporu a odbornou garanci po celou dobu spolupráce
- práci - PO-PÁ, víkendy volné

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha