Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mikroelektronika spol. s r.o.

Provozní elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 7384240722 | aktuálnost: 20. 8. 2016

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dráby č.p. 849, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zapnutí a uvedení do provozu všech technologických celků SMT výroby. Hlavně podavače DPS, sítotiskového stroje, osazovacího automatu, inspekčního pracoviště, reflow pájecího zařízení a pájecí vlny
- zakládání DPS do zásobníků, manipulace se zásobníky SMT linky
- nastavení a seřízení sítotiskového stroje, osazovacího automatu a pájecí vlny
- pájení osazených DPS v reflow přetavovacím zařízením
- nastavování a měření všech potřebných veličin k zajištění kvalitního pájení, kontrola zapájených DPS a jejich případné opravy
- zakládání součástek do podavačů a jejich založení do osazovacího automatu, ruční dosazování a kontrola osazených DPS
- provádění mezioperačních a výstupních kontrol v souladu s TD a dle TP
POŽADUJEME:
- ÚSO, nebo vyučen v oboru slaboproudé elektroniky nebo elektrotechnologie
- výhodou alespoň 1 rok praxe v elektrovýrobě
- preferujeme absolventy SŠ elektrotechnické
- základní znalost práce PC ( speciální SW)
- pečlivost, zručnost
- znalost práce s měřící technikou a jednoúčelovými zařízeními
- znalost obsluhy SMT v rozsahu uživatelské příručky
NABÍZÍME:
- dobré platové podmínky
- zázemí moderní české firmy
- docházkový bonus
- příspěvek na závodní stravování
- týden dovolené navíc
- pružnou pracovní dobu
- možnost dalšího vzdělávání
- roční odměny v případě zisku
- příspěvek na penzijní pojištění po roce práce ve firmě
PRVNÍ KONTAKT PROSÍME E-MAILEM NA ADRESU: k.lipenska@mikroelektronika.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha