Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ComArr, spol. s r.o.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11351170764 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Jsme stabilní IT firma sídlící v Pardubicích a hledáme senior i junior J2EE vývojáře pro práci na moderním webovém systému. Mezi naše klienty patří významné firmy z ČR, SR a Německa.
Místo výkonu práce: Tolarova 291, Pardubice.
Co vás čeká?
Záleží na vašich zkušenostech a možnostech. Pokud za sebou máte zkušenosti s projekty v J2EE, můžete se významně podílet na tvorbě produktu jako senior. A i pro absolventy je toto prostor pro začátek kariéry a být platným členem týmu.
Hlavní výhodou pro zkušeného programátora bude možnost ovlivnit další rozvoj produktu a používané nástroje. Další rozvoj vždy řešíme společně.
Požadujeme:
Junior - J2EE, Javascript, MySQL a snaha učit se nové věci
Senior - alespoň 2 roky zkušenosti v J2EE, Spring, Javascript, JQuery, CSS, XSLT výhodou, analytické myšlení
Nabízíme:
Možnost ovlivnit další rozvoj produktu/firmy, firemní notebook a mobilní telefon, pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova, dobrý tým a firemní akce. Možnost i práce na IČ.
Plat seniora může začít na 40 000 Kč a výše, rádi dobré lidi zaplatíme.
Možnost nástupu: Klidně ještě dnes.
Zaměstnanecké výhody: Firemní NB a telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky, dovolená 5 týdnů, možnost občasné práce z domova,
Místo je vhodné i pro absolventy a OZP.
První kontakt telefonicky (kdykoliv) nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha