Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Programátor ASP.NET MVC / C #

referenční číslo: 9868C83E | aktuálnost: 21. 10. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která je nejvýznamnějším dodavatelem systémů na rezervace a prodej vstupenek na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor ASP.NET MVC / C #.

Náplň práce:

• Vývoj aplikací a komponent v ASP.NET MVC / MVC a C#
• Rozvoj stávajících interních systémů a zakázková výroba SW

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání (pozice je vhodná i pro absolventy)
• znalost .NET framework, ASP.NET MVC / C#, jQuery, JavaScript, HTML a CSS
• zkušenosti s programováním webových aplikací na platformě ASP.NET MVC
• znalost jazyka SQL
• analytické myšlení, schopnost abstrakce
• samostatnost, zodpovědnost a aktivitu

Nabízíme:

• Práci na HPP
• Prostředí stabilní a stále rostoucí české společnosti
• Dobré finanční ohodnocení, systém odměn
• Kvalitní a tvůrčí podmínky pro práci
• Možnost seberealizace
• Zaměstnanecké výhody
• Pracoviště v blízkosti centra – výborná dopravní dostupnost
• Firemní výuka jazyků AJ
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha