Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

Nástrojař

(referenční číslo: 986648217)

Hlavní náplň práce:

  • zajímavá práce na technicky propracovaných vstřikovacích formách
  • údržba a opravy sériových forem
  • provádění změn
  • příprava nových forem, apod.
  • práce ve 3-směnném provozu

Požadujeme:

  • vyučení v oboru nástrojař
  • praxe min. 3 roky v oboru
  • znalost technologie vstřikování plastů
  • orientace v technické dokumentaci a výkresech
  • manuální zručnost
  • znalost práce s obráběcími stroji (frézka, bruska,...) výhodou
  • znalost práce na PC
  • schopnost práce v týmu při řešení problémů
  • schopnost prosadit se při jednání

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • a další výhody: penzijní připojištění, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání