Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog svařování

referenční číslo: 8953 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste zkušeným technologem svařování? Máte v plánu se nadále rozvíjet a svěřit svou kariéru české výrobní firmě, která pracuje mimo automobilový průmysl? Pak čtěte dále

Kovovýrobní firma hledá nového kolegu na pozici:

TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ

Náplň práce

  • zpracovávání nových svařovacích procesů a zlepšování stávajících
  • sestavování svařovacích norem
  • dohled nad kvalitou svařovacích procesů
  • tvorba výkresové dokumentace
  • kontroly a zkoušky podle norem ČSN, ISO

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ v oblasti strojírenství
  • 3 – 5 let praxe na pozici svařovacího technologa
  • angličtinu – není nutností, pouze výhodou
  • zájem o dodělání si svářečských certifikátů – IWE, EWE (možnost proplacení firmou)
  • znalost tvorby výkresové dokumentace
  • řidičský průkaz B - podmínkou

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání u tuzemské společnosti
  • možnost profesního růstu
  • široká nabídka kurzů hrazených zaměstnavatelem (jazykové i odbornostní)
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • podílení se na velmi zajímavých projektech
  • benefity: příspěvek na stravování, dovolená nad rámec zákonem stanovené lhůty…
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha