Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ZLKL, s. r. o.

Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10075420750 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Hledáte stálou práci a je na vás spolehnutí?
Pojďte pracovat do naší stabilní rodinné společnosti ZLKL, s. r. o. na pozici:
Přípravář pro lakovnu

Jsme zavedená, dlouhodobě rostoucí strojírenská společnost se špičkovými technologiemi. Jsme TOP Odpovědná firma roku 2014 a patříme mezi 100 nejlepších firem v ČR.

Jaké jsou naše požadavky?
• Velká pečlivost při práci.
• Spolehlivé jednání.
• Chuť a ochota dobře pracovat.

Jaká je náplň práce?
• Lepení a maskování dílců před lakováním.
• Manipulace s dílci o různé hmotnosti.

Proč pracovat v ZLKL?
• Proplatíme Vám všechny přesčasy.
• Mzdu vyplácíme každý měsíc pravidelně a včas.
• Do práce Vás zaškolíme.

Přihlaste se na tel.: 731 453 854 nebo pošlete Váš životopis na martina.brazdilova@zlkl.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha