Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Trekor s.r.o.

Ostatní specialisté v oblasti techniky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11569590708 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Místo výkonu práce: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Praha, odjezd/příjezd z Ústí nad Labem (nebo při cestě). Doprava zajištěna.
Požadujeme: vzdělání nerozhoduje, aktivní přístup, chuť se učit a sebevzdělávat, manuální zručnost, časovou flexibilitu, praxi v oboru slaboproudých instalací a montáží výhodou - není podmínkou, možno i absolvent.
Nabízíme: mzdu 13 500 - 21 000,- Kč., časové konto (možnost napracovat hodiny a pružně vybírat jako náhradní volno), 3 dny zdravotního volna (tzv. sick days, lze využít i pro péči rodinných příslušníků), 4 dny studijního volna (např. pro studium na střední nebo vysoké škole, řidičského oprávnění, jazykového kurzu, odborného semináře atd.), 4 dny pro samostudium v rámci oboru/pracovní pozice (lze vybírat i po hodinách), 5 dní rodičovská dovolená (při narození dítěte jako pomoc matce), proplacení (plné/částečné) řidičského průkazu, proplacení (plné/částečné) školení a kurzů dle výběru zaměstnance, pomoc (zdarma nebo za výrobní náklady) na služby co firma poskytuje svým zákazníkům
Hlásit se na uvedený e-mail nebo telefonicky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 13 500 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Trekor s.r.o., Tereza Hrušková, prace@trekor.cz, +420 778 157 567

Odpovědět na inzerát