Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Společnost Podané ruce o.p.s.

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11404400775 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Požadavky:
- VOŠ nebo VŠ sociálního nebo humanitního zaměření
- Trestní bezúhonnost.
- Orientace v oblasti závislostního chování.
- Pracovní působnost v Olomouckém kraji - Olomouc, Prostějov, Zábřeh, Přerov.
- ŘP skupiny B
- Komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, zvládání stresových situací.
- Praxe v oboru vítána, další vzdělání a znalost AJ také výhodou

Náplň práce: Mapování a průzkum situace v regionech s důrazem na úřady, instituce a case management - navázání kontaktů v jednotlivých regionech. Komunikace s organizacemi, s úřady a institucemi v aktuální síti služeb. Mapování situace a realizace vhodných intervencí dle situace v jednotlivých městech a oblastech. Internetový průzkum, vyhledávání potenciálních zájemců o službu. Vedení informačních, preventivních a osvětových programů, spolupráce na vytváření informačních materiálů s problematikou patologického hráčství. Prezentace Terapeutického centra v OLK.

Nabízíme:
- práce na HPP - 1,0 na dobu určitou do 30. 4. 2018 s předpokládanou možností prodloužení
- mzdové ohodnocení dle platných tabulek dle dosažené praxe a vzdělání
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, školení, konference, stáže a supervize
- dodatkový týden dovolené navíc
- zázemí zavedené a stabilní neziskové organizace
Nástup: říjen - listopad 2016.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte POUZE nejpozději do 5.10.2016 na emailovou adresu: basny@podaneruce.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat 11.10.2016. Výběrové řízení vyřizuje Bc. Ing. arch. Milan Bašný, vedoucí služby. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 18 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha