Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, známou společnost zabývající se prodejem a distribucí potřeb pro zvířata, hledáme šikovné pracovníky na pozici skladníka. Jedná se o stabilního klienta na českém i zahraničním trhu, proto hledáme spolehlivé pracovníky na rozšíření pracovního týmu v Poděbradech. Práce je svou povahou vhodná spíše pro muže. Nabízíme práci se zajímavou mzdou v příjemném pracovním prostředí s individuálním přístupem ke každému zaměstnanci. Náplní práce je řízení vysokozdvižného vozí

Nenáročná práce ve skladu - Poděbrady

referenční číslo: 6175 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, známou společnost zabývající se prodejem a distribucí potřeb pro zvířata, hledáme šikovné pracovníky na pozici skladníka v Poděbradech. Práce je svou povahou vhodná spíš pro muže. Náplní práce je řízení vysokozdvižného vozíku, vychystávání zboží dle objednávek, třídění zásilek a jejich následná příprava k expedici. Práce je organizována ve 3-směnném provozu. Nabízíme dlouhodobou práci se zajímavou mzdou v příjemném pracovním prostředí a s individuálním přístupem ke každému zaměstnanci. Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

- pečlivost
- spolehlivost
- odpovědnost
- ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme:

- měsíční mzdu až 17.000 Kč
- příplatky dle Zákoníku práce
- zajištění pracovního oděvu zdarma
- příspěvek na stravování ve formě stravenek od 1. dne nástupu
- pravidelný výplatní termín
- stabilní zaměstnání přímo v Poděbradech

Místo pracoviště: Poděbrady

Region: Česká republika, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail