Typ nabídky

Minimální mzda

Bezpečnostní kontrola - vhodné pro ženy i muže

referenční číslo: 98211D11 | aktuálnost: 06.02.2017

Letiště Praha

Chcete mít možnost ovlivnit bezpečnost cestujících i leteckého provozu a stát se součástí našeho týmu?

Hledáme nové zaměstnance na pozici Pracovník bezpečnostní kontroly pro Letiště Praha.

Náplň práce

Náplň práce:
-Pracovník bezpečnostní kontroly zajišťuje ochranu civilního letectví před protiprávními činy.
-Provádí bezpečnostní kontroly dle národních a mezinárodních předpisů
-Aplikuje oprávnění provozovatele letiště dle zákona o civilním letectví
-Obsluhuje různá detekční zařízení (rentgenová zařízení, detektory kovů, detektory výbušnin…)
-Provádí fyzické kontroly ke zjištění případných zakázaných předmětů u cestujících, v zavazadlech, nákladu, zboží a poště

Požadujeme:
-SOU vzdělání, maturita výhodou
-Komunikativní AJ - kontakt s cestujícími
-Ochota k práci ve směnném provozu, časová flexibilita
-Zodpovědnost, psychická odolnost
-Péče o cestující na profesionální úrovni
-Samostatnost, rozhodnost, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce
-Dobrý zdravotní stav
-Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-Zázemí velké firmy
-Náročnou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí
-Zajímavé mzdové ohodnocení
-Příplatky za směnnost nad rámec zákona
-Bezplatné výstrojní náležitosti
-Kariérní růst
-Kompletní zaškolení pro danou činnost (profesní školení, odborná způsobilost, kurzy angličtiny)
-Zaměstnanecké výhody
-systém Cafeterie (příspěvek na rekreaci nebo poukázky Flexipass) 17 000 Kč/rok
-možnost stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci s příspěvkem od zaměstnavatele
-zaměstnanecké parkování
-příspěvek na penzijní připojištění

-Práci na HPP, není vhodné pro studenty

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na email martina.snablova@cah.cz

Český Aeroholding, a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Mzda: 26 000 Kč

Místo pracoviště: Letiště Václava Havla Praha

Region: Praha, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Profese: pracovník ostrahy

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity