Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Administrativní referent/KA

referenční číslo: 12266 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci?
Preferujete zaměstnavatele, kde se setkáte s lidským přístupem a dobrým kolektivem?
Hledáte práci přímo v Plzni?

Současný tým bychom rádi posílili o novou kolegyni/kolegu na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ REFERENT/KA

Náplň práce

  • Správa datových schránek společnosti
  • Zadání a přepis dat do počítače
  • Zpracování dat ve Word a Excel (rejstříky, jednodušší statistiky)
  • Zajištění a archivace došlé korespondence, kontrola přijatých dokumentů
  • Zajištění servisních firem v případě poruchy

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou (ekonomický směr výhodu)
  • Dobrá znalost MS Office – především Word a Excel
  • Pečlivost, zaměřenost na detail, samostatnost
  • Schopnost zajistit splnění zadaného úkolu včas
  • Základní znalost faktur výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B, ochotu řídit firemní vůz v případě potřeby

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní prosperující společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Lidský přístup
  • Zaučení do všech nutných procesů a postupů
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Práci přímo v Plzni
  • Plat odpovídající zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Uvítáme, pokud nám společně s životopisem na adresu kotrbova@acjobs.cz zašlete i Vaši fotografii

Mzda: 17 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha