Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Dorfner s.r.o.

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10893650767 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Místo výkonu práce: Vonšov u Skalné. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro mladistvé. Pracovní doba: 6:00-14:30 h (Po-Ne dle plánu směn). Náplň práce: jedná se o manuální nebo strojový úklid ve Vonšově v domě pro seniory. Požadujeme: všechny pracovníky zaučí a zaškolí objektová vedoucí. Kontakt pro zájemce: NUTNÝ prvotní telefonický kontakt pro sjednání schůzky (nechodit bez předchozí telefonické domluvy na pracoviště) - volat Po-Pá 7:00-15:30 h !!!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 9 900 - 12 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail