Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Gumárny Zubří, akciová společnost

Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11143320716 | aktuálnost: 28. 7. 2016

TECHNOLOG/žka
Náplň práce: Odpovědnost za: zavádění nových výrobků do sériové výroby, zkoušení nových forem, příprava vzorků a dokumentace pro schválení výrobků zákazníkem, příprava výrobní dokumentace, optimalizace procesů.
Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, akční slevy na zboží v podnikové prodejně, vitamínové balíčky
První kontakt: Zájemce prosíme o zaslání, strukturovaného životopisu, kopie dokladu o vzdělání elektronicky do 19. 8. 2016 na adresu: Hana.Janu@guzu.cz. Do předmětu zprávy uveďte "technolog". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 460 nebo na uvedeném e-mailu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail