Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Stimul - personální poradenství

Silnoproudař - elektromontáže v komerčních objektech

referenční číslo: S038/120916 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Pro velkou elektroinženýrskou společnost, která projektuje, montuje a poskytuje servis silno a slaboproudým elektrotechnickým zařízením v budovách, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
SILNOPROUDAŘ - elektromontáže v komerčních objektech

Vaším úkolem bude podle projektové dokumentace instalovat silnoproudé rozvody v objektech. Půjde o stavby většího charakteru, na kterých budete pracovat většinou v týmu. Po zapracování možnost získat na náklady zaměstnavatele osvědčení revizního technika.

Požadujeme:

Požadavky:
- SOU/SŠ elektro, obor silnoproud
- praxe v silnoproudých montážích alespoň 1 rok
- schopnost číst projekt a schémata
- Vyhl. 50 Sb., § 6
- manuální zručnost
- řidičské oprávnění

Nabízíme:

Nabízíme pracovní pozici ve stabilní velké firmě. Práce v montážním týmu na stavbách. Možnost zvyšování kvalifikace, možnost získat oprávnění revizního technika. K dispozici další firemní benefity.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail