Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TATRA TRUCKS a.s.

Inženýři elektrotechnici a energetici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10849860796 | aktuálnost: 11. 8. 2016

z.: 27.1.2016, zn.vl.: 25.5.2016,, a.: 10.8.2016. Pracovní náplň: tvorba a zavádění technologických postupů a programů pro CNC stroje, navrhování technických prostředků, počtu a druhů strojů a strojního zařízení, analýza efektivity a výrobních ztrát na svěřeném úseku, realizace organizačních a technických opatření k minimalizaci těchto ztrát, spolupráce s ostatními odděleními, reporting. Požadujeme: min. SŠ vzdělání v technickém oboru, praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti, znalosti v oblasti strojírenské technologie strojů, základní znalost anglického jazyka, znalost MS Office, ŘP sk.B, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost. Nabízíme: možnost seberealizace a dalšího rozvoje, závodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, závodní preventivní péči, zvýhodněné tarifní volání, možnost dalšího vzdělávání, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail