Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Median

Hledáme posilu na pozici testera do fungujícího týmu praktikujícího agilní metodiku pro projekt vývoje nového obchodního systému pro mediální agentury. Nabízíme vám uplatnění v úspěšné a rozvíjející společnosti, přístup k moderním technologiím, odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody.

Tester

referenční číslo: 97C47BEA | aktuálnost: 7. 7. 2016

Náplň práce:
• Manuální a automatické testování SW, plánování testů, tvorba reportů
• Podílení se na definování testovací strategie a tvorbě testovacího plánu
• Podílení se na analýze klientských požadavků, tvorbě user stories, test cases, test suites a návrhů na vylepšení SW
• Analýza a příprava podkladů pro vývojáře

Požadujeme:

• Pečlivost a spolehlivost
• Ochotu se stále učit
• Schopnost analytického myšlení, týmové spolupráce i samostatné práce
• Praxi v oblasti testování aplikací v prostředí Windows minimálně 1 rok
• Základní orientaci v terminologii testování SW
• Alespoň pasivní znalost angličtiny

Nabízíme:

• Prostor pro vlastní kreativitu a rozvoj
• Práci v malém a mladém kolektivu
• Příjemné pracovní prostředí
• Pružnou pracovní dobu
• Možnost částečné práce z domova (po zapracování)
• Dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
• Zajímavé platové ohodnocení a benefity (podpora odborného a jazykového vzdělávání, 3 dny sick days, firemní tarif)

Vítáme:
• Zkušenosti s nástroji pro podporu testování
• Zkušenosti s automatickým testováním desktopových aplikací
• Zkušenosti s tvorbou test cases
• Zkušenost s vytvářením testovacích dat
• Základy programování v C#
• Dovednosti v oblasti user experience design a grafiky
Místo pracoviště: Praha
Nástup: ihned

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole
výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Své životopisy zasílejte na adresu LERACH s.r.o., Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9,
nebo e-mailem: personalni@lerach.cz, tel. 225 301 160.

Místo pracoviště: Dolní Počernice

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Specializace: tester

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha