Typ nabídky

Minimální mzda

Pomocný zámečník na údržbě-ubytování zdarma-pardubický kraj

referenční číslo: 97B7E76C | aktuálnost: 07.09.2016

PowerJob s.r.o.

Jste vyučený, zručný a není vám cizí princip pneumatiky a hydrauliky?

Náplň práce

-údržba strojního zařízení- převážně lisy a výměna nástrojů a forem v automobilové výrobě

Požadujeme

-ochota se učit
-praxe v oboru výhodou

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupu na dobu neurčitou
- pracovní oděv a obuv při nástupu
-zaškolení hradíme
- příplatky za směny až 20,-kč/hod
-příplatky za ztížené podmínky
- prémie za plnění cílů
- pojištění odpovědnosti
- docházkový bonus
- zálohy z výplaty

- hradíme ubytování pro uchazeče nad 35km
- hradíme svozy pro místní uchazeče
ÚSTÍ/ORLICÍ-LIBCHAVY, BRANDÝS/ORLICÍ-CHOCEŃ-VYSOKÉ MÝTO

Místo pracoviště: Choceň-Ústí nad Orlicí

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: nástrojař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity