Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

B. Braun Medical s.r.o.

Lékař/ka (Bruntál)

referenční číslo: 97A26446 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Pro zajištění lékařské péče na Hemodialyzačním středisku a nefrologické ambulanci v Bruntále hledáme šikovného lékaře/lékařku se zájmem o nefrologii.

Pracovní náplň:

- Zajištění léčebné péče, kterou vyžaduje stav pacientů na DS
- Hemodialýza, peritoneální dialýza
- Příprava pacientů k transplantaci
- Práce v nefrologické ambulanci
- Participace na aktivitách, které souvisí s provozem střediska
- Metodické vedení sester

Požadujeme:

- Ukončené vysokoškolské vzdělání
- Absolvování interního kmene
- Atestace z vnitřního lékařství či nefrologie (výhodou)
- Znalost práce s PC
- Komunikační schopnosti na vysoké úrovni a týmovou spolupráci
- Schopnost samostatného rozhodování
- Schopnost empatie a pochopení pro chronicky nemocné pacienty
- Znalost AJ (výhodou)

Nabízíme:

- Stabilní a silné zázemí nadnárodní společnosti
- Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
- Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
- Podporu dalšího odborného vzdělávání (vč. oblasti ultrasonografie)
- Účast na mezinárodních kongresech
- Nadstandardní program zaměstnaneckých výhod
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Motivační finanční ohodnocení

Místo pracoviště: Nádražní 27B, 792 01 Bruntál

Region: Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha