Typ nabídky

Minimální mzda

Referent odd. odpočívek, Olomouc

referenční číslo: 978D5DD6 | aktuálnost: 29.08.2016

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Pracoviště-lokalita
Olomouc

Náplň práce
• Zajištění činností související se zabezpečením majetkové správy dálnic:
o zpracovávání agendy smluvních vztahů souvisejících s pronájmem obslužných zařízení (odpočívek)
o zpracovávání agendy související s reklamními zařízeními
o komunikace s nájemci
o fyzická kontrola dodržování smluv ve spolupráci s majetkovými správci jednotlivých dálničních tahů a příslušnými SSÚD
o dohled nad plněním koncepce odpočívek
o investiční příprava odpočívek (zadávání studií, projektových dokumentací, dohled nad průběhem přípravy odpočívek u jiných organizačních složek ŘSD)
o příprava veřejných soutěží na pronájem odpočívek, jejich realizace a následné vyhodnocení
o příprava objednávek
o práce s ekonomickými systémy

Požadujeme
• VŠ právního směru, znalost stavební problematiky výhodou
• Praxe v oboru výhodou
• Znalost zák. č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky, zák. č. 13/1997 Sb., o pozem. komunikacích a jeho prováděcí vyhl. 104/1997 Sb.
• Základní znalost tech. předpisů pozemních komunikací (ČSN, TKP, TP, atd.)
• Uživatelská znalost MS Office
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
• Trestní bezúhonnost
• Samostatnost, pečlivost, odolnost proti stresu
• Ochotu se vzdělávat

Nabízíme
• Perspektivní a zajímavou práci
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
• Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu
22. 09.2016 nebo dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
11. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 22. 09. 2016
(do předmětu uveďte „Referent odd. odpočívek, Olomouc)

Pro další informace prosím kontaktujte
PhDr. Irena Jelínková Havránková, irena.jelinkova@rsd.cz, tel. 241 084 127

Upozornění
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání souhlas, aby jeho osobní data, která poskytne Ředitelství silnic a dálnic ČR se sídlem Na Pankráci 56 Praha 4, IČO 65993390, včetně jeho dílčích organizačních složek a detašovaných pracovišť, byla interně použita pro účely výběrového řízení a pro uchování v databázi uchazečů do odvolání poskytovatelem písemnou či ústní formou za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s § 11 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Justice, právo, legislativa, Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální