Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CentroFinance, s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11021600751 | aktuálnost: 26. 7. 2016

Náplň práce: telefonický a osobní kontakt s klienty společnosti, poskytování informací o osobních půjčkách a o podmínkách žádosti o úvěr, příprava a sestavování konkrétní nabídky úvěru dle požadavků klienta, získávání pokladů k uzavření smlouvy o poskytnutí úvěru, ověřování úplnosti a správnosti údajů a podkladů k úvěru získaných od klienta, aktualizace a ověřování dat, kontrola pohledávek po splatnosti a telefonický a písemný kontakt s dlužníkem.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, čistý TR, uživatelskou znalost práce s PC, komunikativnost, příjemné vystupování, proklientský přístup, spolehlivost, pečlivost, loajalitu. Praxe na obdobné pozici a znalost anglického jazyka vítána.
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, práci na zkrácený pracovní úvazek - cca 23 hodin týdně, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení - plat: 8 500 Kč + variabilní část (až 8 500 Kč), možnost profesního růstu a seberealizace, pracovní doba: 23 hodin (2,5 dne v týdnu).
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj profesní životopis na výše uvedený e-mail.Telefonický kontakt možný mezi 9 - 17 hodinou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 8 500 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha