Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník v konstrukci

referenční číslo: 12677 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Jste týmový hráč a máte praxi v oblasti konstruování? Dokážete se domluvit anglicky a hledáte novou výzvu? Baví vás práce s výkresovou dokumentací a ovládáte 2D/3D konstrukční program? Rád byste pracoval na pozici PRACOVNÍK v KONSTRUKCI na Vysočině? Pak už neváhejte a pošlete nám Váš životopis

Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

PRACOVNÍK v KONSTRUKCI (27-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vytváření a aktualizace výkresové dokumentace
  • Návrh nových řešení ve výrobě
  • Účast na nových projektech
  • Technická podpora pro výrobu
  • Spolupráce s výrobou a dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Praxi v konstruování velkou výhodou
  • Znalost práce s výkresovou dokumentací nutná
  • Kreativitu, technické myšlení

Nabízíme:

  • Práci v příjemném kolektivu
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Výuku angličtiny
  • Mobil a notebook k soukromým účelům
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha