Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality

referenční číslo: 12169 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a zkušenosti v oblasti kontroly kvality? Disponujete komunikativní znalostí angličtiny a chtěli byste ji využít při Vašem budoucím zaměstnání?

Pak hledáme právě Vás Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Významná strojírenská společnost přijme do svých řad kolegu/-ni na pozici:

Inženýra kvality (30-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zajišťování procesu zlepšování produktu
  • Výběr dodavatelů
  • Zajištění materiálu pro výrobu
  • Plánování a provádění auditů u dodavatelů
  • Kontrola příchozího materiálu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi v oblasti hodnocení kvality
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Hodonín

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha