Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Rožnov pod Radhoštěm

Ostatní úředníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11382530767 | aktuálnost: 8. 9. 2016

ÚŘEDNÍK/CE SOCIÁLNÍHO ODBORU
Náplň práce: - samostatný výkon náročných specializovaných agend péče o osoby, rodiny a skupiny v nepříznivé sociální situaci, - sociální práce zaměřená na jednotlivce, rodiny a skupiny se zvýšeným rizikem sociálního vyloučení, - vydávání zvláštních označení do vozidla pro osoby zdravotně postižené, - zajišťování agendy zvláštního příjemce důchodů , - poskytování základního sociálně právního poradenství a sociální pomoci, - sociální šetření v přirozeném prostředí klienta
Požadujeme: - ukončené vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku
- znalost právních předpisů vztahujících se k vykonávané práci - zákon č.108/2006 Sb., o sociálních službách a vyhlášky č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, zákon 111/2006 Sb., o pomoci v hmotné nouzi, zákona 500/2004 Sb., správní řád, - základní orientace v zákonných normách o sociálním zabezpečení, o sociální péči a v zákonech souvisejících, - znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích a zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, - práce na PC (Windows, Word, Excel) podmínkou, - praxe v samosprávě nebo ve státní správě vítána, - psychická odolnost, předpoklady pro jednání v zátěžových situacích, - řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič podmínkou
Nabízíme: druh práce, na který je výběrové řízení vyhlášeno, je zařazen do desáté platové třídy.
První kontakt: termín předložení přihlášek k výběrovému řízení do 30.9.2016.
Bližší informace na webových stránkách Města Rožnov p.R. (www.roznov.cz) nebo osobně u vedoucí odboru sociálního Mgr. Urbanové, tel. 571 661 271, email: urbanova.soc@roznov.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 1 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha