Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Team leader – elektro

referenční číslo: 13234 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Máte zkušenosti s vedením týmu z výrobní společnosti? Jste od přírody analytik a orientujete se v elektronice? Komunikace v angličtině je Vaším denním chlebem?

Pokud ANO, tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis

Mezinárodní společnost, která působí v oblasti automobilového průmyslu, hledá do svého týmu člověka, vhodného na pozici:

TEAM LEADER – ELEKTRO (od 40.000,-Kč)

Náplň práce

  • Vedení a koordinace týmu
  • Zavádění nových výrobků
  • Nastavení výrobních procesů a parametrů
  • Práce v systému SAP
  • Reportování vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ, obor elektro
  • Praxi s vedením zaměstnanců
  • Orientaci v elektronice
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Pokročilou úroveň práce s PC
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. – ta je výhodou

Nabízíme:

  • 5 dní dovolené navíc + sick days
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Roční finanční prémie
  • Možnost profesního i osobnostního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha