Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Asistent/ka komunikačního oddělení - junior pozice

referenční číslo: 9746C47B | aktuálnost: 21. 1. 2017

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na HPP pro pobočku Praha.

Požadujeme
Výborné komunikační znalosti, samostatnost, ale i práci v kolektivu, proklientský přístup, vytrvalost, dochvilnost. Dále požadujeme čistý trestní rejstřík, minimálně SOŠ nebo SOU vzdělání, znalost práci na PC - Excel, Word.

Nabízíme
Nabídnout můžeme práci v moderních prostorách v budově City Tower (Praha), práci ve skvělém kolektivu a se zkušenými managery. Dále nabízíme práci na HPP- pevnou pracovní dobu od pondělí do pátku, fixní plat- v minimální výši 15.000 Kč, provize a nadstandartní bonusy, které jsou ale ovlivněné vlastní snahou a přičiněním.

Náplň práce
Komunikace a péče o nové, ale i stávající klienty společnosti, vyřizování dotazů a řešení požadavků, konání osobních schůzek v sídle firmy.Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku Praha a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail