Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Randstad s.r.o.

Pomocní montážní dělníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11074540732 | aktuálnost: 17. 11. 2016

PRACOVNÍK VE VÝROBĚ
Náplň práce:
- montážní a manipulační práce na lince,obsluha strojů a zařízení, zajištění vysoké úrovně kontroly kvality
Co od Vás očekáváme:
- manuální zručnost, pracovitost a spolehlivost, ochotu pracovat v týmu, praxi ve výrobě výhodou, ne podmínkou
Co Vám nabízíme:
- motivující systém odměňován, moderní pracovní prostředí, nadstandardní příplatky (příplatek za práci o víkendu 30%, příplatek za práci v noční směně 15 Kč/hod a další), 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci.
Nutný tel. kontakt, předem domluvit schůzku.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Randstad s.r.o., Martina Tučková, martina.tuckova@randstad.cz, +420 778 764 668