Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Financial accountant

referenční číslo: 11513 | aktuálnost: 24. 10. 2016

Máte zkušenosti na pozici finanční účetní ve výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Pokud mezi Vaše dovednosti patří samostatnost, spolehlivost a pečlivost, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Mezinárodní výrobní technicky zaměřená společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

FINANCE ACCOUNTANT

Náplň práce

  • Přijímání, zaúčtování a uchovávání faktur
  • Provádění hotovostních a bezhotovostních operací
  • Měsíční závěrkové operace
  • Kontrola správnosti veškeré účetní dokumentace
  • Účtování dalších účetních operací

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • Angličtinu alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Základní orientaci v daňových zákonech a předpisech
  • Pečlivost, spolehlivost, důraz na detail

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodně působící společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: Západně od Plzně

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha