Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

RUBIKON Centrum, z.s.

Uklízeči veřejných prostranství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11381890761 | aktuálnost: 23. 11. 2016

DPP nebo zkrácený pracovní úvazek (20 hodin/týdně).

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky 778 424 024 p. Třešňáková Petra (09:00-15:00)
- e-mailem: tresnakova@rubikoncentrum.cz
- osobně na adrese Vítězná 624, Chodov (09:00-15:00)

PRACOVNÍ MÍSTO JE URČENO VÝHRADNĚ OSOBÁM S TRESTNÍ MINULOSTÍ.
Smyslem zřízení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem záznamu
v rejstříku trestů znevýhodněné na trhu práce.

Náplň práce:
" Sekání travního porostu
" Práce s křovinořezem (nabízíme zdarma proškolení)
" Sběr odpadků
" Terénní úpravy

Požadavky:
" Spolehlivost, dochvilnost a svědomitost při práci
" Manuální zručnost
" Zkušenosti s úklidem či údržbou výhodou
" Vzdělání není podmínkou
" Trvalé či přechodné bydliště v Chodově

Pracovní doba je od 8:00 do 16:00 v pracovních dnech.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 60 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha